Výroba z nerezu

 

Korozivzdorná ocel (slangově nerez, nerezová ocel či nerezavějící ocel) je vysocelegovaná ocel se zvýšenou odolností vůči chemické i elektrochemické korozi. Korozní odolnost je založena na schopnosti tzv. pasivace povrchu železa. I když je pasivita korozivzdorných ocelí vůči celkové korozi dosažena v mnoha prostředích, lze se setkat v různých specifických prostředích se vznikem různých lokálních druhů koroze – štěrbinovou, bodovou, mezikrystalovou a korozním praskáním. Proto se kromě chrómu používají i další prvky, které zvyšují korozní odolnost pro daný typ koroze. Použití korozivzdorných ocelí je široké, od chemického a potravinářského průmyslu, přes automobilový průmysl, ve stavebnictví i jako architektonický materiál, atd..

 

 

Vyrábíme a provádíme povrchové úpravy nerezových dílů do stavebnictví, domácností, obchodů, nemocnic a průmyslových objektů.

Výrobky z nerezu se nejčastěji používají jako součást bytových domů nebo vybavení hal. Nejčastější výrobky jsou nerezová zábradlí.

Používáme pouze kvalitní materiál českého původu a výrobky opracovávají zkušení a školení zaměstnanci.

Zabýváme se výrobou jak pro velké kompaktní celky, tak i drobné zakázky do domácností a nestandardní přání našich zákazníků přímo na míru.