O nás

 0 nás

Firma Metalpro se zabývá výrobou reklamy a zámečnictvím. V oblasti reklamy se zaměřujeme na řezanou grafiku, tisk banerů, výrobu plastických písmen z mědi, mosazi a plastu. V zámečnické dílně provádíme zakázkovou výrobu

dle přání našich klientů, od výroby jednoduchých plotů, po sestavování strojních zařízení. Dále montujeme desky z PVC, ke kterým jsme schopni vyrobit i nosné konstrukce.

Jsme menší firma a je pro nás samozřejmostí osobní přístup k zákazníkovi, což nám doposud přináší dobré reference a vztahy s klienty.

 

Zámečnictví

Provádíme svařování konstrukcí, plotů, vrat, atd. dále jsme schopni provádět kovoobrábění, ale jen v menších sériích. Naše dílna má poměrně široký sortiment strojního vybavení, jen pro představu máme kompletně zařízenou klempírnu, soustruh s max pr. 50cm, svislou obrážečku, fresku atd. 

 

REKLAMA –

 Řezaná grafika – je způsob reklamy, kdy se vyřezávají nápisy či loga na plotteru z jednotlivých folií různých barev, které se vzájemně kombinují.

Tento způsob se používá převážně na jednotlivé nápisy, jednoduché cedulky atd.

 

Tisk – provádíme na vinil, což je samolepicí folie. Tento material se dělí podle trvanlivosti na dvouletý a pětiletý. Tisk na vinil se používá převážně na fotografie a často se kombinuje s řezanou grafikou.

Banner – je plachta, na kterou je možno natisknout jakýkoli motiv. Nejčastěji se používá na domech čí stavbách jako reklamní plocha.

 

Světelná reklama – tento druh reklamy se používá v průčelí obchodů či podniků.

Nasvětlení je možno provést neonovými trubicemi, nebo jen halogenovými světly.

Dnes je široká škála materiálů, které lze použít na výrobu tohoto druhu reklamy.

U historických objektů je možno použít klasické mat. jako například měď, mosaz,

u modernějších budov lze použít různé plastické hmoty.

 

 

Desky MARLON, MAVERIC

Viz www.lanitplast.cz